Zebranie Plenarno - Sprawozdawcze za rok 2019

Zarząd Kolegium Sędziów Oświęcim zawiadamia, że Zebranie Plenarno–Sprawozdawcze za rok 2019
odbędzie się 28 lutego 2020r. o godzinie 17.00 w Restauracji „Casablanca” w Rajsku.

Obecność wszystkich sędziów i obserwatorów Kolegium Sędziów Oświęcim jest obowiązkowa.

Zapraszamy do udziału w zebraniu .

Przypominamy również o konieczności uregulowania należności, do 29.02.2020r. z tytułu przynależności do Fundacji Sędziów Piłkarskich (dawne KFP) /60zł/ i składek za przeprowadzone zawody /za 2019 rok/. Składkę z tytułu przynależności do Fundacji Sędziów Piłkarskich można wpłacić tylko u kol. Jurka Nowakowskiego i kol. Krzyśka Jakubika.

W zakładce ORGANIZACJA dostępny jest harmonogram zebrań plenarnych Kolegium Sędziów Oświęcim na rok 2020.